Zakończenie sezonu rowerowego z Poczekalnią PKP

« Wróć do listy aktualności
poniedziałek, 16 wrzesień 2019

W ostatnią sobotę odbyła się ostatnia wycieczka rowerowa z Poczekalnią PKP. Plan na ten dzień był dość prosty, jedziemy na ognisko, podsumujemy sobie sezon a w drodze powrotnej pojedziemy na Piknik Historyczny. Korzystając z gościnności Państwa Budnych odwiedziliśmy ich już drugi raz w tym sezonie rowerowym. Na miejscu wszyscy byli ciekawi jak idzie budowa ich domu. Pan Mikołaj oprowadził nas po domu i odpowiadał na liczne pytania.

Później przyszedł czas na pieczenie kiełbasek i podsumowanie naszych wycieczek. Nie obyło się bez wspominania śmiesznych anegdot. W sumie wycieczek odbyło się 8, na których przejechaliśmy łącznie 208,3 km (można powiedzieć, że dojechaliśmy do Torunia). Najdłuższa wycieczka była do Młochowa (39,6 km), a najkrótsza do Żukowa (16,9 km). Najaktywniejszym rowerzystą była Pani Ewa, która była z nami na 6 z 8 wycieczek. Wśród dzieci najaktywniejsza była Gabrysia, która była z nami na 5 z 8 wycieczek. Wszyscy cykliści zostali nagrodzeni upominkami rowerowymi od grodziskiego Wydziału Promocji.

Po zjedzeniu kiełbasek udaliśmy się w kierunku Gór Szwedzkich na Piknik Historyczny, gdzie zakończyliśmy sezon rowerowy. Dziękujemy wszystkim cyklistom za udział w naszych wycieczkach i zapraszamy na kolejne już za rok :) Dziękujemy również Państwu Budny za gościnność i przygotowanie ogniska. Wielkie ukłony kierujemy również w kierunku Wydziału Promocji za przygotowanie wspaniałych upominków.

Dodaj komentarz

#
#
#

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013