Centrum Informacji Turystycznej

Centrum Informacji Turystycznej w Grodzisku Mazowieckim mieści się w przy ulicy Kościuszki 41.
Na miejscu istnieje możliwość założenia konta Grodziskiego Roweru Miejskiego oraz uzyskania odpowiedzi na pytanie dotyczące funkcjonowania GRM. W punkcie znajduje się stanowisko komputerowe do bezpłatnego korzystania z Internetu .
W CIT można bezpłatnie wypożyczyć audioprzewodniki typu tablet. Turysta znajdzie w nich program zwiedzania 6-ciu tras turystycznych. Nagrania zawierają starannie wyselekcjonowane informacje historyczne i kulturalne o odwiedzanych miejscach, zabytkach, muzeach. Placach, ulicach i znanych mieszkańcach terenów gminy Grodzisk Mazowiecki.
Treści opracowań są wielojęzyczne (polski, angielski, niemiecki). Poniżej można się zapoznać z regulaminem wypożyczania i korzystania z audioprzewodników.
W CIT są również dostępne darmowe materiały m.in. mapy i przewodniki turystyczne, spójne z trasami turystycznymi audioprzewodnika, oraz inne materiały dotyczące turystyki na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki .

 

Regulamin wypożyczania i korzystania z audioprzewodników

formularz wypożyczania audioprzewodników

#
#
#

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013